JANK Angelo (1868 Monachium -1940)
olej, płótno
70,5 x 91 cm
sygn. l.d.: A. Jank
cena wywoławcza: Wykup abonament
Drzeworyt;
wym.: 231 x 297 mm;
sygn. i. dat. oł. p.d. M. Jurgielewicz 1960; l.d. tytuł.
La femme au perroquet [Kobieta z papugą], 1898
Litografia barwna;
wym.: 345 x 173 mm (plansza: 410 x 305 mm);
sygn. pł. l.d. A. Jank 98;
w p.d. narożniku suchy wytłok - znak wydawcy. Grafika dołączona do ukazującego się w Paryżu prestiżowego magazynu "L`Estampe Moderne", nr z 19 XI 1898.
olej, płótno, 56 x 70 cm;
sygn. l. d.: A. Jank
olej/płótno, 56 x 75 cm
sygnowany p. d. :`A. Jank`
na odwrocie papierowa naklejka z nazwiskiem autora
olej, płótno,
55.3 x 75.3 cm
sygnowany p.d.: A. Jank
Skok przez przeszkodę, ok. 1930
olej, płótno,
55.5 x 75.7 cm
sygnowany l.d.: A. Jank
olej, płótno,
55.3 x 75.3 cm
sygnowany p.d.: A. Jank
olej na płótnie, 50 x 67 cm
sygnowany p.d. " A. Jank 10"