FRĄCZAK Jacek (ur. 1958, Warszawa)
akwaforta, akwatinta/papier, 10,9 x 10,9 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: ' Pejzaż I 25/50 Frączak'81'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwaforta, akwatinta/papier, 10,5 x 15 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'Pejzaż II 3/50 'Frączak'81'
akwaforta, akwatinta/papier, 14,5 x 9,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '"Pejzaż V" e.a. Frączak '80'
akwaforta, akwatinta/papier, 14,7 x 10 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: ' 'Pejzaż VI 40/50 Frączak 81'
mezzotinta/papier, 64,5 x 49 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '"Eloi, Eloi..." 17/25 Frączak '83'
KAMENJAK - WYSPA O ZACHODZIE, 2006 R.
akwarela/papier,
41 x 55 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany p. d.: `Frączak `06`
akwaforta z akwatintą/papier,
64 x 49 cm (odcisk płyty), 82 x 62 cm (arkusz)
opisana u dołu: ` Góra III 3/50 Frączek `87`
mezzotinta, papier, 46 x 32 cm