ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Flora z cyklu Ogrody mojej wyobraźni (1998)
sygn. p.d.
olej, płótno
100x81 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Z cyklu Ogrody mojej wyobraźni (1999)
sygn. l.d.dat. na odwrociu
olej, płótno
100x81 cm
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Z cyklu Ogrody mojej wyobraźni (2000)
sygn. l.d.dat. na odwrociu
olej, płótno
100x81 cm
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Olej, płótno; 70 x 50 cm
Sygnowany l.d.: KA; sygnowany na odwrocie
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Olej, płótno; 80 x 60 cm
Sygnowany l.d.: KA, sygnowany na odwrocie
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Olej, płótno; 80 x 60 cm
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Olej, płótno; 100 x 80
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Olej, płótno; 80 x 60 cm
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Olej, płótno; 71 x 60 cm
Sygnowany p.d.: KA; sygnowany na odwrocie
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Olej, płótno; 60 x 80 cm
Opis autorski na odwrocie
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Olej, płótno; 80 x 60 cm
Sygnowany na odwrocie: Klaudiusz Abramski | 2016 | "Irysy"
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Olej, płótno; 110 x 90 cm
Sygnowany na odwrocie: Klaudiusz Abramski | "Dafne" 2008
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Olej, płótno; 90 x 75 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Olej, płótno; 110 x 90 cm
Sygnowany l.d.: KA 2013, sygnowany, opisany na odwrocie
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Olej, płótno; 100 x 90
Sygnowany l.d.: KA.06; na odwrocie: Klaudiusz Abramski
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Olej, płótno; 110 x 90 cm
Sygnowany KA12; na odwrocie: Klaudiusz Abramski