BIGAJ Beata (ur. 1972)
olej/płótno, 120 x 140 cm
na odwrociu opisany: `POKŁON | BEATA BIGAJ | 2008`
cena wywoławcza: Wykup abonament
BIGAJ Beata (ur. 1972)
olej, płótno, 120x160 cm
opisany na odwrocie: BEATA BIGAJ 2008 Kunstverkaufer
BIGAJ Beata (ur. 1972)
Marsz (trybut to Deyneka), 2012
olej, płótno, 130x110 cm
opisany na odwrocie: BEATA BIGAJ 2012 MARSZ trybut to Deyneka
BIGAJ Beata (ur. 1972)
olej/płótno, 170 x 120 cm
na odwrociu opisany
BIGAJ Beata (ur. 1972)
olej na płótnie
120 x 80 cm
BIGAJ Beata (ur. 1972)
olej/płótno,
125 x 170 cm,
sygn.
BIGAJ Beata (ur. 1972)
olej, płótno
120 x 90 cm
BIGAJ Beata (ur. 1972)
W odniesieniu do "Niewolnika" Michała Anioła
olej, płótno, 160 x 130 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: BIGAJ BEATA 2004
BIGAJ Beata (ur. 1972)
Studium: W odniesieniu do Niewolnika Michała Anioła
olej, płótno, 160 x 130 cm;
sygn. na odwrocie
BIGAJ Beata (ur. 1972)