KARPOWICZ Katarzyna (ur. 1985, Kraków)
olej/płótno, 39 x 47 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'K. t. Karpowicz 13 r.'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'RODZINA ROMANOWÓW | KATARZYNA KARPOWICZ | olej/płótno | 2013 | 33 x 41'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. l.d.: 'Kat. Karpowicz 2016 Pangbourne' oraz opisany na odwrocie: ‘KATARZYNA | KARPOWICZ | „THE LIFE II” | 120 x 120 | oil on canvas | 2016’
olej/płótno, 65 x 92 cm
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.: 'Kat. Karpowicz 14B’
olej/płótno, 50 x 60 cm, sygn.
Akwarium z cyklu Poza Czasem, 2014 - 2018 r.
olej/płótno, 80 x 100 cm, sygnowany i datowany l.d: 'Kat. Karpowicz 2014 - 2018' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Katarzyna Karpowicz, "Akwarium" z cyklu "Poza Czasem", 80x100, olej/płótno, 2014-2018, Budapeszt- Kraków'
olej na płótnie
100 x 80 cm
olej na płótnie, 60 x 55 cm
olej/płótno, 70 x 100 cm, oprawiony, sygnowany i datowany l.d: 'KatKarpowicz 07' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KATARZYNA | KARPOWICZ | "DYNAMIKA" | 2007 | olej/płótno | 70 x 100 | K.K'
*opłata droit de suite
olej/płótno, 24 x 18 cm
sygnowany i datowany l.d.: ‘Kat. Karpowicz 17 R’
opisany na rewersie: ‘KATARZYNA | KARPOWICZ | "MICHELLE" | 24 x 18 | olej/płótno | 2017’
olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Kat.Karpowicz 16 R;
na odwrocie opisany: KATARZYNA / KARPOWICZ / "SIOSTRY" / 70 X 50 / olej/płótno / 2016.
olej/płótno, 50 x 40 cm, sygn.
olej, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. l. d.: Kat. Karpowicz 16 P....(?);
na odwrocie, na płótnie opis autorski: KATARZYNA KARPOWICZ / "SKLEP ROWEROWY" / olej/płótno / 90 x 90 / 2016 / P....(?)
olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn.p.d.: Kat. Karpowicz 16
olej / płótno, 48 x 42 cm, sygn.
olej na płótnie 70 x 70 cm
sygn. p.d. Kat. Karpowicz 2014
olej, płótno; 33 x 46 cm;
sygn. i dat. l. d.: Kat. Karpowicz 10 r.
na odwrocie napisy autorskie: "ŚWIATŁO NAD BASENEM"/ KATARZYNA/KARPOWICZ/33 x 46/ OLEJ/PŁÓTNO/ 2010 (powtórzone na krośnie) oraz dedykacja okolicznościowa
olej/płótno, 65 x 50 cm
opisany na odwrocie: KATARZYNA KARPOWICZ "SKOK DO WODY", 50X65 2010