BEMBENISTA Jan (ur. 1962)
olej, płyta, 81,5 x 97,5 cm, wymiar otworu w obrazie: 42 x 44 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
BEMBENISTA Jan (ur. 1962)
Dwa oblicza starego wiaduktu (dyptyk), 2008
olej, płyta, rama okienna, 2x (44 x 36) cm kompoycja, 98 x 50 cm w oprawie
sygn. p.d.: JAN BEMBENISTA 2008, opisany na odwrocie: DWA OBLICZA STAREGO WIADUKTU Jan Bembenista 2008
BEMBENISTA Jan (ur. 1962)
olej na płycie
60 x 36,5 cm
BEMBENISTA Jan (ur. 1962)
technika własna
28 x 20 cm
BEMBENISTA Jan (ur. 1962)
BEMBENISTA Jan (ur. 1962)
olej, płyta, wym. 28,5 x 17,5 cm,
sygn. na odwrociu
BEMBENISTA Jan (ur. 1962)
Widok na Katedrę Płocką, 2010 r.
olej, tektura, 28,5 × 20 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: BEMBENISTA
na odwrocie napis: Brama zimą/ widok na Katedrę Płocką/ Jan Bembnista 2010
BEMBENISTA Jan (ur. 1962)
BEMBENISTA Jan (ur. 1962)
olej na płycie
55 x 40 cm
BEMBENISTA Jan (ur. 1962)
olej, płyta pilśniowa, 60 x 46 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: BRAMA / JAN BEMBENISTA / 2004 R.;
rama autorska