IWAŃCZAK Wojciech (ur. 1940)
olej, płótno; 97 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Iwańczak 2010-11
cena wywoławcza: Wykup abonament
IWAŃCZAK Wojciech (ur. 1940)
olej, płótno, 130 x 97 cm;
opisany na blejtramie: Wojciech Indian - Iwańczak 2007-8 "UWOLNIENIE"
IWAŃCZAK Wojciech (ur. 1940)
olej, płótno, 41,5 x 56,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: INDIAN IWAŃCZAK 1979
IWAŃCZAK Wojciech (ur. 1940)
olej, płótno, 41,6 x 56,5 cm;
sygn. i dat. l. środek: INDIAN IWAŃCZAK 1987
IWAŃCZAK Wojciech (ur. 1940)
olej, płótno, 38 x 46,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: INDIAN-IWAŃCZAK 1986 (wzdłuż krawędzi)
IWAŃCZAK Wojciech (ur. 1940)
Mój kuzyn S(uper) Saksofonista Maciek S., 2005
olej, płótno, 98 x 130 cm;
sygn. i dat. p.d.: INDIAN IWAŃCZAK 2005,
na odwrocie naklejki i opisy autorskie
IWAŃCZAK Wojciech (ur. 1940)
olej, płótno, 98 x 130 cm,
sygn. i dat. p.d.: INDIAN IWAŃCZAK 2005, na odwrocie naklejki i opisy autorskie