DUSI Cosroe (1808 Venedig - 1859 Marostica)
olej, płótno, 106 x 79 cm;
sygn. l. d.: Cosroe Dusi 1858
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 106 x 79 cm;
sygn. l. d.: Cosroe Dusi 1858
olej, płótno, 106 x 79 cm;
sygn. l. d.: Cosroe Dusi 1858
olej, płótno
106 x 79 cm; sygn. l. d.: Cosroe Dusi 1858
PORTRET DAMY Z WACHLARZEM, 1858
Olej, płótno dublowane; 102,5 x 78 cm
Sygnowany p. d.: Cosroe | Dusi | 1858