SOBCZYK Agata (ur. 1973)
Cafe przy fontannie z cyklu BEL B., 2011 r.
olej na płótnie, 60 x 80 cm
opisany na odwrociu: ‘AGATA SOBCZYK Z CYKLU BEL B. CAFE PRZY FONTANNIE 2011 r.’
oprawiony
cena wywoławcza: Wykup abonament
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
Najlepszy hotel w mieście, 2007
akryl, olej na płótnie, 80x100 cm,
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
technika mieszana/płótno, 80 x 120 cm
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
Olej na płótnie, 80x100cm
Opisany na odwrocie
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
akryl, olej na płótnie, 80x100cm,
opisany na odwrocie, oprawiony w ramę skrzynkową
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
Cafe przy fontannie z cyklu BEL B, 2011
olej na płótnie, 60x80 cm, oprawiony
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
olej, akryl, płótno, 80x60 cm
opisany na odwrocie: Z cyklu BEL-B/KARAIBT?CZEMU NIE/AGATA SOBCZYK
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
olej, akryl, 50x90 cm
opisany na odwrocie: AGATA SOBCZYK PÓŁNOCNE PLAŻE. ZNAK
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
akryl, olej, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
akryl/płótno, 80 x 95 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `AGATA SOBCZYK KORT NR 3`
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
akryl, olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
La Rochelle. Dwie Wieże, 2012/2013
olej, akryl, płótno, 60x45 cm,
opisany na blejtramie: AGATA SOBCZYK, La Rochelle. Dwie wieże 2013/14
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
La Rochelle. Niech żyją letnie festiwale
olej, akryl, płótno, 45 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
Północne plaże. Ta zabawa nie jest dla dziewczynek
olej, akryl, płótno, 50 x 90,
sygn. na odwrocie
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
Oda do T. czy Chopin tu był ?, 2010
akryl olej, płótno, 50 x 100 cm,
sygn. na odwrocie:ODA DO T. CZY CHOPIN TU BYŁ? 2010 AGATA SOBCZYK
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
Olej, płótno, 80 x 100 cm.
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
Olej, akryl, płótno, 80 x 80 cm (4 x 40 x 40 cm), 2011
sygn. l.śr.: K. Sobczyk`11
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
olej, akryl, płótno, 80x60 cm
sygn. na odwrocie: Z cyklu BEL-B/KARAIBT?CZEMU NIE/AGATA SOBCZYK