ARTYSTA nieokreślony, 2 poł. XX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
litografia kolorowa, papier,
28 × 20 cm (wym. płyty)
sygn. i dat. p. d.: (...) 57
400 - 500 zł
Pomnik Piotra I na Placu Senackim, 1957 r.
litografia kolorowa, papier,
20 × 29 cm (wym. płyty)
sygn. i dat. p. d.: (...) 57
400 - 500 zł
litografia kolorowa, papier,
28 × 18 cm (wym. płyty)
sygn. i dat. p. d.: (...) 57
400 - 500 zł
kamionka, wys. 21,5 cm;
sygn. na spodzie nieczytelnie oraz LB. 39.
Akwarela, papier; 38,7 x 28,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: J. (?)
MAKI I LEWKONIE W BIAŁYM WAZONIE, 1977
Akwarela, papier; 63 x 34 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.d.: nieczytelnie, obok data 1977
kamionka, wys. 21,5 cm;
kamionka, wys. 21,5 cm;
alabaster, marmur czarny, wys. 16,5 cm;