BOŘEK Šípek (1949 Praga - 2016)
Kandelabr siedmioświecowy Simon
producent - firma Driade
metal cechowany (Driadekosmo bite negatywowo);
wys. 47 cm, szer. 40 cm.
Włochy, lata 80. XX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
jeden z 2 egzemplarzy ( 1 w posiadaniu E.Johna) 33x45 cm, ,waza sygnowana
Barek - szafka pomocnicza inspirowany stylem Art Deco
konstrukcja - mahoniowiec barwiony na różę. 153 x 100 x 100 cm
Europa zachodnia, kon. XX w.
Barek na kółkach o ruchomym blacie opieranym na dwóch pomocniczych podporach, w górnej części szafki znajduje się szuflada-taca z drewna barwionego na czarno oraz wysuwany dodatkowy blacik, blat z geometryczną dekoracją inkrustowaną macicą perłową z motywem ptaka;
lite drzewo różane, wymiary: 153 x 100 x 100 cm; Czechy, Praga