BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
akryl, technika własna/tektura falista, 66 x 66 cm
sygn. na odwrocie: "Konstelacja"/ G. Bartnik 2006"
cena wywoławcza: Wykup abonament
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
akryl/tektura falista, 65 x 32 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PRZEŁAMUJĄC | FALE | g. bartnik 2008'
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
technika własna, papier czarny; 47,5 x 61,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: p.: 4 (10) gb bARTnik 2003
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
na odwrociu opisany, sygnowany i datowany: `PRZEŁAMUJĄC | FALE | g. bartnik 2008`
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
relief, 65 x 65 cm
sygnowany, datowany oraz tytuł autorski na odwrociu
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
technika własna, 65 x 65 cm;
sygn. i dat. na odwrocie.: SMOK / g. bARTnik / 2009
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
TECHNIKA WŁASNA,
65 X 65 CM;
SYGN. I DAT. NA ODWROCIE.: SMOK / G. BARTNIK / 2009
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
Technika własna, karton;
65x65 cm
Sygn. na odwrocie: OBRAZ KONTROLNY/ K3/ g.bARTnik 2010
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
technika własna, papier, 69 x 49 cm;
sygn. p. d.: g. bartnik 2009
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
Technika własna;
65x65 cm
Sygn.na odwrocie: MIŚ POLARNY/ g.bARTnik/ 2009
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
technika własna,
65 x 65 cm
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
technika własna-relief
65 x 32 cm
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
własna technika graficzna
70 x 50 cm
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
technika własna
65 x 65 cm
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
akryl, tektura;
60 x 60 cm;
sygn na odwrocie: Grażyna Bartnik Behemot
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
Akryl, płyta;
106x90,5 cm
Sygn. Na odwrocie: MOTTO:/ JAK JEST CZĘŚCIĄ TEJ SIŁY/ KTÓRA WIECZNIE ZŁA PRAGNĄC/ WIECZNIE DOBRO CZYNI/ GOETHE "FAUST"/ UPADEK CZARNEGO ANIOŁA/ g.bARTnik 2006
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
Olej, tektura;
90x90 cm
Sygn. Na odwrocie: g.bARTnik/ 2009
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
Technika własna;
65 x 65 cm
Sygnowany na odwrocie.: SŁOŃ | g. bARTnik | 2009
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
Olej, tektura; płótno;
100 x 70 cm
Sygn. na odwrocie: OTWÓRZ INACZEJ/ g.bARTnik/ 2009