GŁOWACKI Janusz Rafał (ur.1959)
olej, płótno, 3 części, każda 50 x 50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno
70 x 50 cm
na odwrocie na środkowym krośnie napis: J.R.G. KODY PRZESTRZENI „KD“
na płótnie owiniętym na dolnym krośnie napis: J.R.G. KODY PRZESTRZENI | „KD“ 2016
Nautilus - Trzy Stadia Rozwoju
technika własna
3 x 10 x 10 cm
Olej/płótno, 30x40 cm
Pierwowzór budowniczego zamków
olej, płótno,
50 x 60 cm,
sygn.i dat. p.d.: J.R. Głowacki/ Jamno/ 2007
olej, płótno,
40 x 60 cm,
sygn.i dat. p.d.: J.R. Głowacki/ Jamno/ 2010
olej, płótno, 24 x 30 cm;
sygn. l. d.: R. GŁOWACKI . 00 .
olej, płótno, 70x100 cm,
sygn. Janusz Głowacki