BREANSKI Gustave de (ok. 1856 - 1898)
Olej, płótno; 46 x 62 cm
Sygnowany l.d.: Gustave de Bréanski
cena wywoławcza: Wykup abonament
ŻAGLOWA ŁÓDŹ RYBACKA NA WYBRZEŻU
Olej, płótno; 51,5 x 77 cm
Sygnowany p.d.: Gustave de Bréanski
Olej, płótno; 59 x 71 cm
Sygnowany p.d.: Gustave de Breanski
olej, płótno; 41 x 61,5 cm;
sygn. p. d.: Gustaw de Breański
olej, płótno; 61 x 91,5 cm;
sygn. l. d.: Gustave de Bréanski.
Na odwrocie nalepka z informacjami o artyście oraz nalepka z zakładu ramiarskiego: EINRAHMUNGEN / MANHEIM
olej/płótno, 40 x 61 cm
sygnowany p. d.: `Gustave de Breanski."