KĘSIK Rozalia (ur. 1951)
olej, płótno,
80 x 70 cm;
sygn. l. d.: (po hebrajsku)
opis autorski na odwrocie (po polsku i po hebrajsku) oraz data 2004
cena wywoławcza: Wykup abonament
KĘSIK Rozalia (ur. 1951)
olej, płótno,
80 x 70 cm;
sygn. l. d.: (po hebrajsku)
KĘSIK Rozalia (ur. 1951)
olej, płótno, 80 x 70 cm;
sygn. l. d.: (po hebrajsku)
KĘSIK Rozalia (ur. 1951)
olej, płótno, 80 x 70 cm;
sygn. l.d.: na odwrocie napisy autorskie
KĘSIK Rozalia (ur. 1951)
olej, płótno, 80 x 70 cm;
KĘSIK Rozalia (ur. 1951)
olej, płótno, 80 x 70 cm;
KĘSIK Rozalia (ur. 1951)
Dziewczyna z kołnierzykiem, 1991
olej, płótno, 41 x 27 cm;
sygn. i dat. p.d.: R. Kęsik / 1991;
na odwrocie napisy autorskie