GARSTKA Katarzyna (ur. 1977)
akryl/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'Kat. Garstka'
na odwrociu opisany: 'Kat Garstka 2019 | A forgotten goddes | Zapomniana Bogini | Zapomenuta Bohyne'
cena wywoławcza: Wykup abonament
GARSTKA Katarzyna (ur. 1977)
Ukradzione wspomnienia, 2018 r.
akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Kat .Garstka 2018'
Przedmiotem sprzedaży jest również tablet wraz z animacją cyfrową stworzoną na podstawie obrazu.
GARSTKA Katarzyna (ur. 1977)
akryl/płótno, 50 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Kat Garstka'
na odwrociu opisany: 'Kat Garstka | 2018 | Obserwator'
GARSTKA Katarzyna (ur. 1977)
rysunek/papier-technika mieszana, 60x80 cm, 2018 r.
GARSTKA Katarzyna (ur. 1977)
GARSTKA Katarzyna (ur. 1977)
akryl na płótnie, 71 x 40 cm