KAZIMIERSKA Magdalena (ur. 1969)
olej, płótno, 100x50 cm
opisany na odwrocie: XI.2010 MAGDA KAZIMIERSKA
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
99 x 58,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: XII 2000 / MK
Lilie, granatowe koła, 2017 r.
olej/płótno, 50 x 100 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: '2017 | MAGDA KAZIMIERSKA'
olej/płótno, 50 x 80 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MAGDA KAZIMIERSKA | 2018'
olej/płótno, 20 x 27 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MAGDA KAZIMIERSKA | 2017 r.'
olej//płótno, 19 x 25 cm,
Z cyklu 'kwiat w środku' - tulipany, krata blue, 2014 r.
olej/płótno, 100 x 50 cm
olej/płótno, 21 x 26 cm, sygnowana i datowana na odwrociu: ' MAGDA KAZIMIERSKA | 2017 '
olej/płótno, 20 x 23 cm, sygnowana i datowana na odwrociu: 'MAGDA KAZIMIERSKA | 2017'
Groszek czerwony na stoliku, 2014 r.
olej/płótno, 100 x 50 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'IX.2014 | MAGDA KAZIMIERSKA'
olej/płótno, 100 x 70 cm,
olej/płótno, 50 x 80 cm,
olej/płótno, 130 x 180 cm, sygnowany i datowany na odwrociu: 'MAGDALENA KAZIMIERSKA | I 2018'
olej/płótno, 100 x 50 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'VIII 2017 | MAGDA KAZIMIERSKA'
olej/płótno, 100 x 50 cm,
olej/płótno, 100 x 50 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: '2016 | MAGDA KAZIMIERSKA'
60 x 73 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: '2010 | Magda Kazmierska'