PODKAŃSKI Andrzej (ur. 1952)
akryl/płótno, 150 x 250 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AUTOR: ANDRZEJ PODKAŃSKI | TYTUŁ: "PARK V" 2004 | 10 (w kółku) | TECHNIKA: AKRYL | WYMIARY: 1,5 x 2.5 m. | 2000 ÷ 2000 r - cykl' na blejtramie: 'GRAND-PRIX WESP - WARSZAWA 2006 r'
- bezpośrednio od artysty
- Katalog Warszawskiego Festiwalu Sztuk Pięknych. Komunikacja.
Identyfikacja. Dostęp., 2006, str. 49
- Sztuka Indywidualności, Galeria Prezydencka Sztuka Indywidualności,
Warszawa, 2007, str. 123
Obraz otrzymał nagrodę Grand - Prix w konkursie Warszawskiego
Festiwalu Sztuk Pięknych’ 2006 Komunikacja. Identyfikacja. Dostęp.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PODKAŃSKI Andrzej (ur. 1952)
olej, akryl na płótnie
30 x 40 cm
PODKAŃSKI Andrzej (ur. 1952)
akryl, płótno,
130 x100 cm,
opis autorski na odwrocie: A. PODKAŃSKI ` 99 / "PEJZAŻ
SYMULTANICZNY" / (FRAGMENT) / 1,0 X 1,3 m. /
AKRYL
PODKAŃSKI Andrzej (ur. 1952)
akryl, płótno, 152 x 220 cm;
opisany na odwrocie: AUTOR: ANDRZEJ PODKAŃSKI / TYTUŁ: "PARK" /TECHNIKA: AKRYL/ WYMIARY: 152 x 220 cm
PODKAŃSKI Andrzej (ur. 1952)
Pielęgniarka z cyklu Szpital 1983
technika własna, płótno, 73 x 60 cm;
sygn. i dat. na odwrocie