TYTKO Barbara (ur. 1980)
wklęsłodruk/papier, 72x70 w św. p-p., egz. autorski
sygn. i opisany na licu /PUŁAPKA II WKLĘSŁODRUK E/A BARBARA TYTKO 2006/
cena wywoławcza: Wykup abonament
TYTKO Barbara (ur. 1980)
olej, płótno, 180 x 60.5 cm
sygn. i opisany na odwrocie:
BARBARA TYTKO /olej/ZNIKANIE 7/2006
TYTKO Barbara (ur. 1980)
Olej, płótno;
180x45 cm
Sygn. p. d.: Tytko i na krośnie: ZANIKANIE 4/ 180/45/ OLEJ/ Barbara Tytko
TYTKO Barbara (ur. 1980)
olej/płótno,
180 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
TYTKO Barbara (ur. 1980)
Olej, płótno;
180 x 55 cm
Sygn. na odwrocie: BARBARA TYTKO/ "ZANIKANIE 3"/2005
TYTKO Barbara (ur. 1980)
Olej, płótno
130 x 130 cm
Sygn. na odwrocie: BARBARA TYTKO/ "HOMOARACHNIDA 9"/ olej na płótnie 2008
TYTKO Barbara (ur. 1980)
olej, płótno; 130 x 130 cm
sygn. na krośnie
TYTKO Barbara (ur. 1980)
wklęsłodruk, kolografia/papier,
140 x 100 cm
opisany i sygn. u dołu:` CZŁOWIEK II E/A BARBARA TYTKO | 2006`
TYTKO Barbara (ur. 1980)
olej/płótno,
180 x 180 cm
sygn. i opisany na odwrocie
TYTKO Barbara (ur. 1980)
TYTKO Barbara (ur. 1980)
olej, płótno,
180 x 30 cm