NAJMROCKA Katarzyna
olej, płótno, 50x70 cm
na odwrocie: KATARZYNA NAJMROCKA "BACKSTAGE"2013r
cena wywoławcza: Wykup abonament
NAJMROCKA Katarzyna
NAJMROCKA Katarzyna
NAJMROCKA Katarzyna
akwarela, rysunek, kredka, papier,
42x29,5 cm w św. p-p.,
sygn. na licu /NK 2011./
NAJMROCKA Katarzyna
akryl, płótno, 90 x 60 cm;
sygn. p. d.: NK 2010
NAJMROCKA Katarzyna
Akryl, płótno;
60 x 80 cm
Sygn. p.d. NK 2011
NAJMROCKA Katarzyna
Akryl, płótno;
60x89 cm
Sygn. p.d.: NK2010. i na krośnie: "CZAS WOLNY" 2010r.; 60x89 cm
NAJMROCKA Katarzyna
olej/płótno,
73 x 92 cm
sygn. i dat. p.d.: `NK 2010`
sygn. i dat. na odwrociu: `Katarzyna Najmrocka | Pieski 2010`
NAJMROCKA Katarzyna
akryl/płótno,
73 x 92 cm
sygn. i dat. na odwrocie
NAJMROCKA Katarzyna
olej/płótno,
65 x 81 cm
sygn. i dat. p.d.: `2009 / NK`
oraz sygn. i opisany na odwrocie na blejtramie: `KATARZYNA NAJMROCKA / "LATO W MIEŚCIE" 2009`
NAJMROCKA Katarzyna
olej/płótno,
70 x 80 cm
NAJMROCKA Katarzyna
olej
90 x 70 cm