JOJNOWICZ Małgorzata
olej, akryl, płótno, 50 x 60 cm
opisany na odwrocie: Małgorzata Jojnowicz "MORZE 10" olej i akryl na płótnie 2018 r. 50x60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
JOJNOWICZ Małgorzata
olej, płótno, 70.00 x 60.00 cm
sygn. p.d.: M. Jojnowicz, opisany na odwrocie: Małgorzata Jojnowicz "MIODOWY ZMIERZCH" olej na płótnie, 70x60 cm 2017
JOJNOWICZ Małgorzata
8 z cyklu Pejzaże nierealne, 2014
olej, płótno, 100x80 cm
sygn. p.d.: M. Jojnowicz, opisany na odwrocie: Małgorzata Jojnowicz "8" z cyklu Pejzaże Nierealne 100x80 cm 2014 r. olej na płótnie
JOJNOWICZ Małgorzata
olej, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d.: M.Jojnowicz, opisany na odwrocie: Małgorzata Jojnowicz "MARTWA NATURA Z CHMURĄ" 2017 olej na płótnie 80x100 cm
JOJNOWICZ Małgorzata
olej, płótno, 70x60cm
sygn. p.d.: M.Jojnowicz
opisany na odwrocie: Małgorzata Jojnowicz "KAPRYS" 2016r. olej na płótnie, 70x60cm
JOJNOWICZ Małgorzata
olej, płótno, 60x70 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
JOJNOWICZ Małgorzata
olej, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. p.d. M.Jojnowicz
JOJNOWICZ Małgorzata
JOJNOWICZ Małgorzata
1 z cyklu Pejzaże nierealne, 2013
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
JOJNOWICZ Małgorzata
JOJNOWICZ Małgorzata
olej/płótno,
80 x 80 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `Małgorzata Jojnowicz / "PONT AVEN I" 2009 / olej na płótnie 80 x 80 cm`
JOJNOWICZ Małgorzata
olej/płótno,
50 x 60 cm
sygn. p.d.: `M.J.`
opisany na odwrocie: `Małgorzata | Jojnowicz | olej na płótnie | 50 x 60 cm | MARTWA NATURA`
JOJNOWICZ Małgorzata
olej, płótno,
80 x 100 cm