ADAMCZYK Witold (ur. 1966, Nowa Dęba)
olej/płótno, 140 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: `W.ADAMCZYK`
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 140 x 120 cm
ODWROCIE: sygnowany na odwrociu
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
olej/płótno, 140 x 120 cm
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł