GÓRKA Wiktor (1922 Komorowice - 2004 Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Plakat do filmów WEEKENDY: JULIA, AUTOBUSY JAK ŻÓŁWIE, 1963
Druk, papier; 83 x 57,5 cm
Plakat filmowy Zbrodniarz i panna, 1963
offset/ papier, 84 x 58,5 cm
sygn. i dat. p.g.: WIKTOR GÓRKA 63
stan zachowania: bdb
Plakat filmowy A jeśli to miłość, 1963
offset/ papier, 84 x 57 cm
sygn. i dat. p.g.: W. GÓRKA 63
stan zachowania: bdb -
Poznaj, zapamiętaj, stosuj zasady BHP, 1966 r.
plakat BHP; offset, papier, 67 x 48 cm
sygn. i dat. p. g,: W. Górka 66
stan zachowania oddarty narożnik
Plakat IV OGÓLNOPOLSKA SPARTAKIADA, 1967
Druk, papier; 95 x 66 cm
offset/papier, 84 x 58 cm
sygnowany i datowany w druku p.śr: 'W.GÓRKA 70'
stan zachowania: bardzo dobry
offset/papier, 84 x 57,3 cm
sygnowany i datowany w druku p.g.: 'W. GÓRKA 69'
stan zachowania: bardzo dobry
offset/papier, 81,5 x 56,5 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'W. GÓRKA 68'
stan zachowania: dobry
offset/papier, 83 x 58 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'W. GÓRKA 73'
stan zachowania: dobry
offset/papier, 83,5 x 60,3 cm
sygnowany i datowany w druku p.g.: 'W. GÓRKA 68'
stan zachowania: bardzo dobry
Wystawa plakatu polskiego, 1963 r.
offset/papier, 84,5 x 58,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.g.: 'W. GÓRKA 63'
stan zachowania: bardzo dobry
Nie pije, nie pali, nie podrywa, ale ..., 1971 r.
offset/papier, 80,5 x 55,8 cm
sygnowany i datowany w druku p.śr.: 'W. GÓRKA 71'
stan zachowania: dobry
offset/papier, 82,5 x 57,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.g.: 'W.GÓRKA 69'
stan zachowania: dobry
Druk offsetowy; wym.: 575 x 840 mm; Wydawnictwo CWF (Centrala Rozpowszechniania Filmów); nakład: 12000 egz; sygn. p.g.: W. Górka 69; stan zachowania: ślady złożenia.
offset/papier, 83,4 x 57,5 cm
sygnowany i datowany p.śr.: 'W.GÓRKA 64'
stan zachowania: bardzo dobry