FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Plakat do filmu Huzarzy (Francja, reż. Aleex Joffé wg sztuki Bréala)
offset barwny, papier; 84 x 58 cm.
Centrala Wynajmu Filmów.
lata 60. XX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz, papier, 29, 5 x 21 cm,
sygn. monogramem l.d.: JF
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Karykatura Krzysztofa Daukszewicza
tusz, papier, 30 x 21 cm,
sygn. monogramem p.d.: JF
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz, papier, 24, 5 x 21 cm,
sygn. monogramem śr. d.: JF
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz, papier, 30 x 21 cm,
sygn. monogramem p.d.: JF
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Burza mózgów - ilustracja satyryczna, lata 60. XX w. r.
tusz/papier, 21 x 30 cm
sygnowany monogramem wiązanym p.d.: 'JF'
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Prima aprilis - ilustracja satyryczna, lata 60. XX w. r.
tusz/papier, 21 x 30 cm
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Kowalscy mówili że są niewierzący, a robią porządki świąteczne
akwarela, tusz/papier, 42 x 30,5 cm
sygnowany monogramem wiązanym l.d.: 'JF'
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
gwasz, kolaż/papier, 36 x 27 cm
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz, papier, 30 x 21 cm,
sygn. p.d.: monogramem
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz, papier, 30 x 21 cm,
sygn. l.d.: monogramem
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz, papier, 30 x 21 cm,
sygn. p.d.: monogramem
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz, papier, 20 x 27,5 cm w świetle passe-partout,
sygn. monogramem wiązanym p.d.: JF
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz lawowamy, kolorowy, papier, 27,5 x 31,5 cm,
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Zatrudnie zastępcę do spraw ekonomicznych
tusz, papier, 28,5 x 24,7 cm
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz lawowany, kolorowy, papier, 31 x 27, 3 cm,
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Ilustracja do książki Bardzo zajęte psy, nr 22
tusz lawowany, kolorowy, papier, 22 x 22,7 cm, na odwrocie pieczęć autorska
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz, papier, 28,7 x 21 cm, na odwrocie autorska pieczęć
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Komplet ilustracji do bajki Lusteryk z krainy światła, 16 ilustracji
tusz lawowany, kolorowy, papier, 23 x 16,5 cm (16 sztuk) + 10 x 8,5 cm (1 sztuka), na odwrocie pieczęć autorska