MIGDAŁEK Aga (ur. 1974, Gryfino)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 140 cm
opisany na odwrocie: Aga Migdałek / EXPANSE / 100 x 140 cm / akryl płótno
akryl, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: A. Migdałek Townee 3, 2008
akryl, płótno, 100 x 100 cm
opisana na odwrocie: Aga Migdałek My screen, 2012 akryl, płótno 100 x 100 cm
akryl, płótno, 60x80 cm
opisany na odwrocie: A. Migdałek
akryl na płótnie
80x110 cm
Opisany na odwrocie: A. Migdałek/2010 Telly 80x110, akryl
Akryl
80x110 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: A. Migdałek/ 2010 "SUBWAY"/ 80x110 cm/ akryl
akryl, płótno, 60x80 cm
opisany na odwrocie: A.Migdałek/2010 MOMENT 2 60x80 cm akryl
olej, płótno, 100 x 100 cm,
Akryl, płótno, 100x140
opisany na odwrocie: Aga Migdałek/Line 1/100x140/akryl/płótno/2011
akryl, płótno, 60 x 80 cm
sygn. i opisany na odwrocie
Akryl, płótno; 80 x 110 cm
WAY/ A.Migdałek/ 2010/ 80 x 110 cm/ akryl
Akryl, płótno;
30x50 cm
Sygn. na odwrocie
akryl/płótno,
30 x 50 cm
sygnowany na odwrociu
akryl, płótno;
30 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: A.Migdałek / 2010 LINK 1 30 x 50 cm akryl
akryl/płótno,
30 x 50 cm
sygnowany na odwrociu
Akryl, płótno;
50x100 cm
Sygn.na odwrocie: A.Migdałek/ 2010/ UNIT 3/ 50x100 cm/ akryl