JAKUBOWSKA Karolina
akryl, papier, 31 x 42 cm, 2000
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAKUBOWSKA Karolina
akryl, papier, 45 x 62 cm, 2002
JAKUBOWSKA Karolina
akryl/karton
50 x 70 cm
JAKUBOWSKA Karolina
akryl, płótno
100x115cm
1995
JAKUBOWSKA Karolina
OLEJ, PŁÓTNO
120x100
1997-1998
JAKUBOWSKA Karolina
olej/płótno,
100 x 130 cm,
sygn.
JAKUBOWSKA Karolina
Olej, płótno
110x100 cm
JAKUBOWSKA Karolina
Olej, płótno
115 x80 cm
JAKUBOWSKA Karolina
wymiary : 120x100 cm
technika : akryl, płótno
1995
JAKUBOWSKA Karolina
wymiary : 115 x100cm
technika : akryl, płótno
1994
JAKUBOWSKA Karolina
I z uśmiechem dawne wspominaj czasy
olej/płótno, 125 x 100 cm, sygn.
JAKUBOWSKA Karolina
Pozorna niekonsekwencja charakteru
olej, płótno
100x 115 cm
JAKUBOWSKA Karolina
Księżyc przechodzi poprzez nas
akryl, płótno, technika mieszana
115x 100cm