BOCIANOWSKI Marian Paweł (ur. 1954 w Łodzi)
Ulica Krokodyli - Tam, gdzie ptasia Atlantyda, 2002
akwaforta, akwatinta, papier, 40 x 32 cm, ed. 129/150,
sygn. p.d.: Marian Paweł Bocianowski, oprawiona
cena wywoławcza: Wykup abonament
Cytaty z Brunona Schulza II, 1983 r.
akwaforta, akwatinta/papier, 56 x 43 cm (arkusz), 42 x 32 cm (odcisk płyty)
sygnowana i datowana p.d.: `Paweł Bocianowski 1983`, l.d.: `ea. XIX`
Estymacja: 900 - 1 500 zł
Cytaty z Brunona Schulza V, 1981 r.
akwaforta, akwatinta/papier, 56 x 43 cm (arkusz), 43 x 32 cm (odcisk płyty)
sygnowana i datowana p.d.: `imp. Marian Paweł Bocianowski 1981`, l.d.: `"Cytaty z B. Schulza V" 48/50`
Estymacja: 900 - 1 500 zł
Cytaty z Brunona Schultza - Noc wielkiego sezonu - ze Sklepów Cynamonowych, 1980
akwaforta barwna, papier;
42 x 32 cm (odbitka);
sygn. p. d.: imp [...] PAWEŁ BOCIANOWSKI 1980;
napis autorski l. d.: Cytaty z B. Schultza - e.a XIV -
akwaforta barwna, papier,
31,8 x 24,5 cm (odcisk płyty);
opisana l. d.: Niezwykły przypadek Anny Crillag - 94/100 [nr odbitki];
sygn. p. d.: imp. sc. MARIAN PAWEŁ BOCIANOWSKI
akwaforta barwna, papier,
42 x 32 cm (odcisk płyty);
opisana l. d.: "Cytaty z B. Schultza" - 35/100/II-; sygn. p. d.: imp. sc. MARIAN PAWEŁ BOCIANOWSKI
akwaforta barwna, papier,
42 x 31,5 cm (odcisk płyty);
opisana l. d.: "Cytaty z B. Schultza IV" - 25/100/II-; sygn. p. d.: imp. MARIAN PAWEŁ BOCIANOWSKI
akwaforta barwna, papier,
42,5 x 32 cm (odcisk płyty);
opisana l. d.: "Cytaty z B. Schultza III" - 43/100/II-; sygn. p. d.: imp. MARIAN PAWEŁ BOCIANOWSKI
akwaforta, sucha igła/papier
25,8 x 18,5 cm
edycja: 115/250
akwaforta, akwatinta barwna, papier,
9 x 7.2 cm (płyta: 9,2 x 7,5 cm)
sygn. z płyty p.d.: PF95, sygn. oł. pod ryc.: NOCKĄ - 99/100/BII. - [rys.guzika] M. P. BOCIANOWSKI na odwrocie stempel zazwalający na wywóz za granicę
akwaforta barwna, papier,
12.2 x 7.9 cm
sygn.oł.pod ryc.od l.: 2+1. 3/100 B [rysunek guzika] M. P. BOCIANOWSKI
Na odwrocie stempel zazwalający na wywóz za granicę
akwaforta z akwatintą
10 x14cm
2009
akwaforta, akwatinta, papier, 41,5 x 50cm
sygn. i opisany u dołu: "ULICA KROKODYLI - PIĘĆ ÓSMYCH CZĘŚCI ŻALU" - 70/150- imp. Marian Paweł Bocianowski; na odwrocie napisy autorskie, nazwisko autora, tytuł oraz informacja: cykl - Cytaty z Bruno Schulza
31,5 x 40,5 cm;
sygn. p.d.: imp Marian Paweł Bocianowski
l.d.: ULICA KROKODYLI - PIĘĆ ÓSMYCH CZĘŚCI ŻALU - - 92/150 -
44 x 32
dar Galerii ART