ZANIEWSKI Iwo (ur. 1956)
NA PLAŻY Z BIAŁYM PARASOLEM, 2004
olej, płótno
116 x 86 cm
sygn. p.d.: Iwo Zaniewski 04
* opłata z tytułu "droit de suite"
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZANIEWSKI Iwo (ur. 1956)
litografia barwna (?), papier; 35,5 x 47,5 cm (wymiar odbitki),
39 x 51 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: IwoZaniewski 82. (ołówkiem).
ZANIEWSKI Iwo (ur. 1956)
olej/płótno, 50 x 60 cm
sygn. p.d.: Iwo Zaniewski 80
ZANIEWSKI Iwo (ur. 1956)
olej/płótno, 50 x 60 cm
sygn. p.d.: Iwo Zaniewski 80
ZANIEWSKI Iwo (ur. 1956)
Na plaży z białym parasolem, 2004
olej, płótno
116 x 86 cm
sygn. i dat. p. d.: Iwo Zaniewski 04
ZANIEWSKI Iwo (ur. 1956)
edycja 5/20, wydruk na papierze kolekcjonerskim 2013 r., 50 x 74 cm, sygn. p.d. Iwo Zaniewski
ZANIEWSKI Iwo (ur. 1956)
Xymena Zaniewska we Florencji, 2003
edycja 5/20, wydruk na papierze kolekcjonerskim 2013 r., 70 x 70 cm, sygn. p.d. Iwo Zaniewski
ZANIEWSKI Iwo (ur. 1956)
ZANIEWSKI Iwo (ur. 1956)
Dziewczyna spinająca włosy, 1991
olej, płótno, 100 x 100 cm
sygn.: Iwo Zaniewski 91
Obraz reprodukowany w ksiażce: Iwo Zaniewski, Paintings and Drawings1978-2006, wstęp prof. dr hab. Juliusz A. Chrościcki, Iwo Zaniewski, Warszawa 2006, il.barwna str.150
Estymacja: 15000 - 20000 zł
ZANIEWSKI Iwo (ur. 1956)
Olej, płótno;
50 x 60 cm
Sygnowany p.d: Iwo Zaniewski 80
ZANIEWSKI Iwo (ur. 1956)
Olej, płótno;
50 x 60 cm