BLANKE Wilhelm (1873 Kargowa - 1936)
PROCESJA WYCHODZĄCA Z KOŚCIOŁA
Olej, płótno; 68 x 81 cm
Sygnowany l.d.: W. Blanke
cena wywoławcza: Wykup abonament
Martwa natura z kwiatami i porcelanową figurką
olej/płótno, 57 x 46 cm
sygnowany p.d.: 'W. BLANKE'
olej/płótno, 57 x 46 cm
sygnowany p.d.: `W. BLANKE`
olej, płótno
70 x 60 cm
sygnowany l.d.: W. BLANKE
Olej, tektura, 59,6 x 50 cm
Sygnowany brązowym olejem p. d. r.: W BLANKE