SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
Dziennik życia wewnętrznego III, 2004 r.
akwaforta z akwatintą, e/a, 53 x 79 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta/papier, 24,5 x 66 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '"Oliwa i wino" e/a Urbino - Anna Sobol-Wejman 2003'
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta, akwatinta/papier, 8 x 5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'A.Sobol 77', opisany śr.d.: '"muza"' oraz l.d.: '36/50'
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta, akwatinta / papier, 34 x 65 cm, sygn.
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta e/a
65 x 49,5 cm
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta 19/75
70 x 28 cm
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
Dziennik życia wewnętrznego, 2004 r.
akwaforta z akwatintą, 12/75, 53 x 75 cm, sygn.
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta, akwatinta / papier, 34 x 32 cm, sygn.
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta z akwatintą, e/a, 57 x 78 cm, sygn.
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta 6/75
78,5 x 60 cm
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta z akwatintą, e/a, 66 x 52 cm, sygn.
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
Koszulka z Becherel I, 2001 r.
akwaforta, akwatinta / papier, 56 x 76 cm, sygn.
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
Koszulka z Becherel III, 2001 r.
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
Dziennik życia wewnętrznego II, 2004
akwaforta / akwatinta
51 cm x 65 cm
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta e/a
32 x 34 cm