PAWLAK Piotr
olej/płótno,
50 x 64 cm,
sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAWLAK Piotr
olej/płótno, 50 x 40 cm, sygn.
PAWLAK Piotr
olej/płótno, 40 x 50 cm, sygn.
PAWLAK Piotr
olej/płótno, 40,5 x 30,5 cm, sygn.
PAWLAK Piotr
olej/płótno,
50 x 64,5 cm,
sygn.