BORKOWSKA Ewa
Dziewczyna z fotografii, 1981 r.
olej na płycie, 100 x 70 cm, (sygnowany nazwiskiem panieńskim - Smaczyńska).
cena wywoławcza: Wykup abonament
BORKOWSKA Ewa
akryl na płótnie, 30 x 40 cm, sygn.
BORKOWSKA Ewa
olej/płótno, 30 x 24 cm, sygn.
BORKOWSKA Ewa
Las w Księżych Młynach, 2002 r.
olej/płótno,
46 x 61 cm,
sygn.
BORKOWSKA Ewa
Łabędzie o zachodzie słońca, 2010 r.
pastel olejny
35 x 50 cm
sygn.
BORKOWSKA Ewa
olej/płótno,
70 x 50 cm,
sygn.
BORKOWSKA Ewa
olej/płótno,
57 x 74 cm,
sygn.
BORKOWSKA Ewa
olej/płótno, 61 x 50 cm, sygn.
BORKOWSKA Ewa
olej/karton, 40 x 50 cm, sygn.
BORKOWSKA Ewa
olej/płyta, 70 x 50 cm, sygn.
BORKOWSKA Ewa
olej/płótno, 70 x 50 cm, sygn.
BORKOWSKA Ewa
technika własna / płótno,
70 x 50 cm,
sygn.
BORKOWSKA Ewa
Zestaw dwóch akwareli Powidz, Jeziorsko
29,5 x 21 cm i 21 x 29,7 cm,
sygn.