GOLUS-MOŻEJKO Krystyna (ur. 1936)
Technika mieszana
70 x 50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 80 x 123 cm
Sygnowany p.d.: K. Golus-Możejko 1970.
Olej, płótno; 111 x 81,5 cm
Sygnowany p.d.: K. Golus-Możejko 2001
Na odwrocie podpis: Krystyna Golus-Możejko
Olej, płótno, 90 x 130 cm
Sygnowany p. d.: Krystyna Golus-Możejko 2001
Olej, płótno; 110 x 82 cm
Sygnowany p.d.: Krystyna Możejko 2001
Olej, płótno; 90 x 70 cm
Sygnowany p.d.: Krystyna Golus-Możejko 1993
Olej, płótno,
70 x 90cm
Sygnowany p. d.: Krystyna Możejko 90
Na odwrociu napis ręką artystki: KRYSTYNA | GOLUS-MOŻEJKO
Olej, płótno,
90 x 130 cm
Olej, płótno,
110 x 82 cm
Sygnowany p. d.: K. Golus-Możejko, 2001
Olej, płótno,
90 x 70 cm
Sygnowany p. d.: K. Golus-Możejko 88
Olej, płótno,
90 x 70 cm
Sygnowany p. d.: Krystyna Golus-Możejko 1993