PAŁKA Julian (1923 Poznań - 2002 Warszawa)
offset/papier, 83 x 57,5 cm
stan zachowania: dobry
cena wywoławcza: Wykup abonament
NEAPOLITAŃCZYCY W MEDIOLANIE, 1954
Druk, papier; 58,5 x 84,5 cm
Pochodzenie: kolekcja Mateusza Grabowskiego
Druk, papier; 58 x 86 cm
Druk, papier; 59 x 86 cm
offset/papier
83x57,5 cm
offset/papier
117x82 cm
film polski; reż. K. Kutz;
plakat barwny;
wymiary: 830 x 580 mm,
sygn.: J. Pałka; wyd. CWF Warszawa 1973, nakład 6 000 egz.
Lit.: K. Dydo, Polski plakat filmowy, Kraków 2000, poz. 538