BEN-OR Joshua (Jerzy BUDZISZEWSKI) (1950 - 2006)
collage/karton na utwardzonym podłożu, 31,5 x 31,5 cm (wymiary pojedynczej pracy)
na odwrociu sygnowany i opisany: 'Budziszewski | 90/81' oraz 'Nr kat. 147'
na odwrociu sygnowany i opisany: 'Budziszewski | 95/81' oraz 'Nr kat. 148'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/drewno, 82 x 39 cm
sygnowany oł. na odwrocie: Budz - jki | 98 | 3
- Budziszewski. Kwadrat, październik 2016, SARP Warszawa
- Budziszewski. Kwadrat, październik 2016, SARP Warszawa [kat. wystawy], Warszawa 2016 (repr. Nlb.)
akryl/drewno, 61 x 60 cm
sygnowany oł. na odwrocie: Budz - jki | 99 | 61 x 60
olej/płótno, 46,5 x 38,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Budziewski | 52/80` oraz `Włodkowi | Jurek | 12.05. 83 r. W-WA | listopad 82 Koncepcja | Poznań`
- prezent bezpośrednio od artysty (w 1983)
- kolekcja prywatna, Poznań
2 sztuki: sitodruk, karton, 24 x 24 cm (odbitka);
1) sygn. l.d.: Budziszewski 82 (ołówkiem); p.d.: 14 /120 (ołówkiem)
2) sygn. pd.: Budziszewski 82 (ołówkiem); l.d.: 14 /120 (ołówkiem);
w teczce z opisem
pastel, papier
38 x 58 cm
sygn. p.d. Budziszewski (nieczytelnie) 1997
Kolekcja Green Gallery
fotografia barwna, papier 1/15
22 x 40 cm
praca z kolekcji Green Gallery