DĘBSKI Zbigniew (ur. 1954)
Kompozycja surrealistyczna z aktem, 1983 r.
gwasz, tusz/papier, 54 x 62 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'W. Z. DĘBSKI WARSZAWA I 1983'
cena wywoławcza: Wykup abonament
DĘBSKI Zbigniew (ur. 1954)
akwarela, gwasz/papier, 48 x 36 cm
sygnowany p.d.: 'Z | W | DĘBSKI'
DĘBSKI Zbigniew (ur. 1954)
olej, technika własna/płótno, 50 x 65 cm
sygnowanych na blejtramie: `Dębski`
DĘBSKI Zbigniew (ur. 1954)
DĘBSKI Zbigniew (ur. 1954)
DĘBSKI Zbigniew (ur. 1954)
olej na płótnie, 81 x 100 cm
DĘBSKI Zbigniew (ur. 1954)
olej, płótno
81 x 100 cm
sygnowany p.d.: W. Z. DĘBSKI 2006
DĘBSKI Zbigniew (ur. 1954)
srebro oksydowane