Akwaforta; 39,5 x 31,7 cm (odcisk płyty) Sygnowany ołówkiem p.d.: Louis Icart p.d.: sucha pieczęć artysty z wiatrakiem, inicjałami LI oraz napisem: PARIS. l.g. prawa autorskie (odcisk z płyty): Copyright 1928 by Louis Icart. Paris. p.g.: Edité par Jaubert et Cie, 5 rue Scribe. Paris
Akwaforta, sucha igła; 45,3 x 52,9 cm Sygnowany p. d.: Louis Icart, w l. d. kod wartości L I | Paris; p. g.: C.Copyright 1940 by L.Icart Paris New York