BALCERZAK Alojzy (1930 - 2021)
Olej, płótno; 43,5 x 78,5 cm
Sygnowany p.d.: A. Balcerzak
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 46,5 x 60,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Balcerzak 54;
na odwrocie napis: ALOJZY BALCERZAK / Port we Władysławowie. 54 r. / 61 x 46 cm.
olej, płótno; 46,5 x 60,5 cm;
olej, płótno,
sygn. i dat. p.d.: A. Balcer. 2000 r.;
na odwrocie napisy autorskie: powtórzona sygnatura, tytuł, technika, wymiary i rok powstania
olej, płótno; 61 x 50 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: A. Balcerzak
na odwrocie napis: ALOJZY BALCERZAK | tyt. LAS BRZOZOWY 1997 | tech. OLEJ n. PŁÓTNIE | 61 x 50 cm.
Olej, płótno; 70 x 100 cm
Sygnowany p.d.: A. Balcerzak
olej na płótnie
81 x 65 cm
olej na sklejce, 49 x 49 cm,
sygnowany p.d. "A. Balcerzak`03" i na plecach "Alojzy Balcerzak / tyt. Nad kanałem (w Dinan) / tech. olej na dykcie / wym. 49 x 49 cm 2003 r."
olej, płótno,
wymiary: 50 x 64,5 cm
olej na sklejce,
49 x 49 cm,