OSTROWSKI Władysław (1878 - 1942)
olej, tektura, 34 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: Chorzelów 1929 Władysław Ostrowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura, 34 x 43 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'Chorzelów 1929 Władysław Ostrowski'
olej, płótno; 79 x 52,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: W. Ostrowski 1903
olej, tektura; 35 x 41,5 cm;
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: Władysław Ostrowski 1921
olej, tektura, 67 x 95 cm;
sygn. p. d.: Władysław Ostrowski
1927
olej/tektura,
68 x 96 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Władysław Ostrowski 1927`
olej, płótno, 62,5 x 78,5 cm;
sygn. p. d.: Władysław Ostrowski 1932
olej, płótno
62,5 x 78,5 cm
olej/płótno, 120 x 94 cm
sygnowany p. d.: `Władysław Ostrowski`
olej, tektura
62 x 50 cm;
sygn. u dołu po środku: Władysław Ostrowski Zakopane 1922
Olej, tektura,
wym. 62 x 50 cm;
Sygn. u dołu po środku: Władysław Ostrowski Zakopane ? 1922