DUDEK Piotr (ur. 1989)
technika własna, mieszana, rysunek, elementy kolażu, 100 x 70 cm,
sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
DUDEK Piotr (ur. 1989)
technika własna, mieszana, rysunek, elementy kolażu, 100 x 70 cm, sygn.
DUDEK Piotr (ur. 1989)
olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie
DUDEK Piotr (ur. 1989)
olej, płótno, 100 x 100 cm
DUDEK Piotr (ur. 1989)
DUDEK Piotr (ur. 1989)
DUDEK Piotr (ur. 1989)
40 x 29 cm, kolaż.
DUDEK Piotr (ur. 1989)
Olej na płótnie, 120 x 160 cm
DUDEK Piotr (ur. 1989)
olej, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwrocie
DUDEK Piotr (ur. 1989)
Olej na płótnie, 80 x 100 cm
DUDEK Piotr (ur. 1989)
technika mieszana (flamaster, cienkopis, taśma, akwarela, ołówek), papier, 27,5 x 42,5 cm,
sygn. na odwrocie
DUDEK Piotr (ur. 1989)
DUDEK Piotr (ur. 1989)
tech. mieszana (cienkopis, flamaster, pastel, kredki, tusz, długopis), papier, 30 x 20 cm
DUDEK Piotr (ur. 1989)
DUDEK Piotr (ur. 1989)
akryl
90 x 140 cm