KARWOWSKI Łukasz (1911-1979)
olej, płótno;
61 x 50 cm;
sygn. p. d.: L. Karwowski/ 1976
cena wywoławcza: Wykup abonament
KARWOWSKI Łukasz (1911-1979)
akwarela, tusz, papier, 47,2 x 57 cm,
sygn. l.d.: Ł Karwowski 62.26.V
KARWOWSKI Łukasz (1911-1979)
KARWOWSKI Łukasz (1911-1979)
KARWOWSKI Łukasz (1911-1979)
olej, płótno,
55 x 70 cm;
sygn. l. d.: Karwowski;
na odwrocie nalepka wystawowa z CBWA oddział w Krakowie
KARWOWSKI Łukasz (1911-1979)