DŁUGOSZ Wojciech (ur. 1924)
olej, płótno,
33 x 46,5 cm; sygn. p.d.: WD;
Na odwrocie nalepka z opisem
cena wywoławcza: Wykup abonament
DŁUGOSZ Wojciech (ur. 1924)
olej, płótno, 100 x 130 cm; sygn. p.d.: D.; na odwrocie nalepka
DŁUGOSZ Wojciech (ur. 1924)
olej, płótno, 33 x 46,5 cm;
sygn. p.d.: WD;
na odwrocie nalepka z informacjami dotyczącymi obrazu i autora
DŁUGOSZ Wojciech (ur. 1924)
olej, płótno, 33 x 46,5 cm;
sygn. p.d.: WD;
DŁUGOSZ Wojciech (ur. 1924)
DŁUGOSZ Wojciech (ur. 1924)
DŁUGOSZ Wojciech (ur. 1924)
olej, płótno, 101 x 73,5 cm;
sygn. p.d.: WD (monogram wiązany)