SIERKO-FILIPOWSKA Joanna (ur 1960r. Białystok)
olej na płótnie, 30 x 24 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 30 x 24 cm
olej na płótnie
40 x 60 cm
olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i opisany p.d: 'Joanna Sierko | 561/2012'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu na blejtramie: 'JOANNA SIERKO FILIPOWSKA - "GORĄCY WIECZÓR III" - 561/2012 r.'
Olej, płótno; 55 x 101 cm
Sygnowany p.d.: Joanna Sierko | 7 / 00