ZUBALA Wojciech (ur. 1964)
olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie:
W. Zubala, po środku okrągły stempel z napisem: WOJCIECH ZUBALA 2018.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZUBALA Wojciech (ur. 1964)
olej, płótno; 46 x 55 cm;
na odwrocie sygn.: Zubala oraz pieczątka: "Wojciech Zubala 2016".
ZUBALA Wojciech (ur. 1964)
ZUBALA Wojciech (ur. 1964)
olej/płótno, 120 x 180 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrocie:
W. Zubala | okrągła pieczęć: Wojciech Zubala 2009
ZUBALA Wojciech (ur. 1964)
olej/ płótno, 70 x 70 cm
sygnowany na odwrocie na płótnie W. Zubala oraz okrągła pieczątka autorska: Wojciech Zubala