DUDZIK Zygfryd (1935-1978)
akwarela, papier, 50 x 35,5 cm,
sygn. l.d.: Z. Dudzik / 76
Na odwrocie napis długopisem: Zygfryd Dudzik, oraz ołówkiem: red. Ponitycki (Józef Ponitycki, 1919-1980, właściwie: Wiesław Poniatowski, związany z Katowicami prozaik, autor utworów satyrycznych, od 1972 pracował w redakcji katowickiego dziennika „Wieczór”, źródło: www.filmpolski.pl).
*opłata droit de suite.
cena wywoławcza: Wykup abonament
DUDZIK Zygfryd (1935-1978)
olej/płyta, 49,5 x 69 cm
sygnowany l.d.: (nieczytelnie) oraz sygnowany i datowany p.d.: 'z. dudzik | 76'
do odwrocia przyklejony wycinek z gazety ze zdjęciem przedstawiającym wystawę prac Zygfryda Dudzika
DUDZIK Zygfryd (1935-1978)
olej, płótno, 72,5 x 72,5 cm,
sygnatura i opis autorski na odwrocie: Dudzik Z. / Sigi Dudzik / Katowice / Obraz 0`13 (Karnawał) / 62 x 61).
DUDZIK Zygfryd (1935-1978)
tusz, akwarela, 18,5 x 21,5 cm
sygn. p.d.: Dudzik 8. II. 62; l.d.: Kompozycja piórkiem.
DUDZIK Zygfryd (1935-1978)
olej, płótno,
100 x 80cm
sygn. p.d.: Z. Dudzik
na odwrocie drukowana naklejka katowickiego BWA, wypełniona długopisem: Nr. Leg. ZPZP: 5755 / Imię i nazwisko: /Alfred Dudzik / Adres: Katowice ul. Drzymały 1/ Tytuł: Ucieczka I / Technika: Olej, wym. 100 x 80 / Cena 10 000; napis długopisem : nr5/ U II 662/551/76r.
DUDZIK Zygfryd (1935-1978)
olej na brystolu, 29,6 x 42,1 cm,
sygnowany p.d. "Z. Dudzik / 72"
DUDZIK Zygfryd (1935-1978)
piórko, lawowanie, wym.: 18 x 21 cm
sygn. p.d.: Dudzik 8. II. 62; l.d.: Kompozycja piórkiem
0