BOROWSKI Kazimierz (1877-1966)
Martwa natura z kwiatami i owocami, 1943
olej, tektura; 51,5 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: K. Borowski 1943.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pejzaż z okolic Bielan krakowskich, 1935
olej, sklejka,
50 x 42,5 cm
sygn. p. d.: K. Borowsky 1935
olej, sklejka,
wym.: 31,5 x 39,5 cm,
sygn. p.d.: K. Borowski 1939
Pejzaż zimowy ze strumykiem, 1930 r.
olej/płótno
60 x 86 cm
sygnowany i datowany p. d.
Martwa natura z kwiatami (1940)
olej, sklejka
48.8x38
sygnowany, datowany p.d.