WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
Portret Henryka Stażewskiego, 1981 r.
brom/papier barytowy, 29,5 x 38,5 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem na odwrociu: '"Portret Henryka Stażewskiego" R. Waśko, 1981' oraz dedykacja
cena wywoławcza: Wykup abonament
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
Alchemikal drawing No 8, 1986 r.
kolaż, ołówek/tektura, 51 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ALCHEMICHAL drawing 8/86 | No 8 | Ryszard Waśko 1986'
sygnowany i datowany na odwrociu: ''ALCHEMIKAL drawing 8/86 | No8 | Ryszard Waśko 1986"
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
1981
odbitka żelatynowo-srebrowa, papier, karton
21 x 30 cm
sygn., tyt., dat., dopisek „Folkwang Museum, Essen” na przodzie
vintage print
oprawa: drewniana rama, szkło
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
1972
pięć odbitek żelatynowo-srebrowych, papier
15,5 x 23 cm każda
sygn., dat., tyt., i numeracja na odwrociu: R. Waśko 1972 „4-dimensional photograpy”
vintage print
oprawa: passe-partout, drewniana rama, szkło
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
1989
cztery odbitki żelatynowo-srebrowe, papier, karton, tempera
32 x 43,5 cm
sygn., dat. tyt. na przodzie
vintage print
oprawa: drewniana rama, szkło
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 39,5 x 30 cmsygnowany i datowany l.d: 'R. Waśko 1973'
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
ołówek, tusz/papier, 42,5 x 31 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'R. Wasko 1978'
opisany l.g.: 'OBJECT C'
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
Sześć praz z cyklu I am telling you a secret, 2003 r.
fotografia barwna/pianka, 80,5 x 115 cm (wymiary każdej pracy)
każda z części sygnowana, datowana i opisana na odwrociu
"Coco Chanel"
fotografia cyfrowa/pianka, 80 x 116 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'R. Waśko | 2003-2004 | "Coco Chanel" | 1. | III/1. | I am telling you a secret | R. Waśko'
"It's a tale (that shouldn't be told to the end)"
fotografia cyfrowa/pianka, 80 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'R. Waśko | 2003-2004 | "It's a tale" | 1. | IV/1. | I am telling you a secret | R. Waśko'
"Nothing but lies"
fotografia cyfrowa/pianka, 80 x 115 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'R. Waśko | 2003-2004 | "Nothing but lies" | 1. | V/1. | I am telling you a secret | R. Waśko'
"Is this your last word, Marcin?"
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'R. Waśko | 2003-2004 | "Is this your last word, Marcin?" | 1. | VI/1. | I am telling you a secret | R. Waśko'
"Cheerful, witty, irresponsible (Born under a lucky star)"
fotografia cyfrowa/pianka, 80 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'R. Waśko | 2003-2004 | "Coco Chanel" | 5. | VII/5. | I am telling you a secret | R. Waśko'
"Cup of coffe (Would you like a cup f coffee)"
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'R. Waśko | 2003-2004 | "Cup of coffee" | 4. | VIII/1. | I am telling you a secret | R. Waśko'
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 18 x 24 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: '"Krzesło I" | Ryszard Waśko | Warsztat Formy Film. | PWSFTviT | Łódź ul. Targowa 61'
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 18 x 24 cm (arkusz)
sygnowany i opisany na odwrociu: '"Krzesło II" | Ryszard Waśko | Warsztat Formy Film. | PWSFTviT | Łódź ul. Targowa 61'
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
COCO CHANEL MADEMOISE LLE, Z CYKLU: I AM TELLING YOU A SECRET, 2003-2004, III/2
fotografia cyfrowa; 78 x 114 cm
sygnowane na odwrocie: "R. Waśko 2003-2004 | "Coco Chanel" | 2. | III/2., I am telling you a secret, R. Waśko"
darczyńcy: Hanna i Jarosław Przyborowscy
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
fotografia cyfrowa; 78 x 118 cm
sygnowane na odwrocie: "R. Waśko | 2003-2004 | "Cheerful" | 6.| VII/6., I am telling you a secret, R. Waśko"
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 64,5 x 38,4 cm,
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print, inna, unikat/papier barytowy, 43,5 x 35,5 cm (arkusz), sygnowany l.d.: 'R. Waśko 83',
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
gelatin silver print, vintage print on Baryta paper, 64.5 x 38.4 cm
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
gelatin silver print, vintage print, unique work on Baryta paper , 43.5 x 35.5 cm (sheet)
signed lower left: 'R. Wasko 83'
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
fotografia barwna, druk solwetowy, folia na PCV grubości 5 mm, 119 x 249 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie, wydruk autorski, nakład: 2/2;
Fotografia eksponowana na wystawie i reprodukowana w katalogu: Ryszard Waśko. Portret pocięty i cd., Senatorska - Galeria Sztuki Współczesnej, Warszawa 2008, s. 48, il. 64.
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
niesygnowany na odwrociu dedykacja autorska
tusz, papier
41x28 cm
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
tusz, papier
40x27 cm
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
ołówek, tusz/papier, 41 x 29 cm
tytuł autorski l.g.: 'Object J'
sygnowany, datowany i dedykowany na odwrociu: '[dedykacja] R . Wasko 75 14.I.82'