DMITRUK Jerzy (ur. 1960, Sępopol)
Trzy Gracje - niebieskie tonacje, z cyklu: Pejzaż urodzaju, 2019
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. pośrodku: DMITRUK / '19;
na odwrocie opis autorski: "TRZY GRACJE - NIEBIESKIE TONACJE" / Z CYKLU PEJZAŻ URODZAJU / JERZY DMITRUK / 2019.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwaforta, akwatinta, papier, 12,5 x 13,5 cm,
sygn. p.d.: Jerzy Dmitruk, opisana l.d.: "Dogonić płynący czas" z cyklu Siewca urodzaju 26/50
akwaforta, akwatinta, papier, 24,5 x 33,5 cm,
sygn. p.d.: Jerzy Dmitruk 2008, opisany l.d.: "Pejzaż wielowątkowy" z cyklu Żywot malarza, śr.d.: 28/50
akwaforta, akwatinta/papier, 23 x 30 cm
Anioł stróż, z cyklu: Zakochany, zagubiony mężczyzna, 2018
olej, karton; 41,5 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: DMITRUK / 18.;
opisany na odwrocie: "ANIOŁ STRÓŻ" / Z CYKLU ZAKOCHANY ZAGUBIONY MĘŻCZYZNA / JERZY DMITRUK / 2018 / OLEJ KARTON / 42 X 56.
akwaforta z akwarelą, e/a, 25 x 35 cm, sygn.
akwaforta na papierze, 13.50 x 19.50 cm
Podróży początku potrzeba duchowego wątku -z cyklu Misja
akwaforta /akwatinta, 23 x 30 cm, 2005 r.
akwaforta, akwatinta/karton, 50 x 64 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Jerzy Dmitruk 1988' oraz opisany l.d.: '"akwarium"'
wymiary zadruku: 49,5 cm x 63,5 cm
akwarela / papier, 17 x 24 cm, sygn.
Misja XV - Jasność w ciemności, 2007 r.
akwaforta / papier, 29,5 x 19 cm, sygn.
Z cyklu Siewca urodzaju: Bagaż podręczny niezbędny w podróży przez ocean dzieciństwa, 2015
akwaforta, akwatinta/papier, 14,8 x 9,9 cm (odcisk płyty)
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: "Bagaż podręczny niezbędny w podróży/ przez ocean dzieciństwa" z cyklu Siewca urodzaju/e.a. /Jerzy Dmitriuk 2015
Z cyklu: Pejzaż Starocerkiewny, 2016 r.
akwarela, 27 x 39 cm, sygn.
Strumień natchnień z cyklu Siewca urodzaju, 2009
akwaforta z akwatintą, 15 x 13,5 cm
Pejzaż starocerkiewny, 2016 r.
akwarela / papier, 39 x 26,5 cm, sygn.
Wszelkiej pomyślności, z cyklu Siewca urodzaju, 2010 r.
akwaforta / papier, 21,5 x 16,5 cm, sygn
Woda i wino (z cyklu: Misja XX), 2008
akwaforta, akwatinta, papier, 46 x 32 cm, 34/50,
sygn. u dołu
Z cyklu: Drzewa Objawień Łono natury, 2011 r.
akwaforta z akwarelą, 1/1, 50 x 35,5 cm, sygn.
Niekończąca się palma pierwszeństwa, z cyklu Pejzaż urodzaju
akwaforta z akwatintą, 16 x 26 cm, 2014