BOROWSKI Tymek (ur. 1984)
olej, płótno, 25 x 20 cm, sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOROWSKI Tymek (ur. 1984)
olej/płótno, 33 x 33 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'TYMEK | BOROWSKI | 2007'
BOROWSKI Tymek (ur. 1984)
Bez tytułu (Pejzaż andaluzyjski), 2007 r.
akryl/płótno, 54 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TYMEK BOROWSKI | BEZ TYTUŁU | (PEJZAŻ ANDALUZYJSKI) | 2007'
BOROWSKI Tymek (ur. 1984)
olej/płótno, 56 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘TYMEK | BOROWSKI | 2010’
BOROWSKI Tymek (ur. 1984)
olej/płótno, 24 x 18 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TYMEK | BOROWSKI | BEZ TYTUŁU | 2007'
BOROWSKI Tymek (ur. 1984)
Study for the portrait of Steve Corner and Bruce Corner, 2018
rysunek, 21x25 cm,
opisany na odwrociu
BOROWSKI Tymek (ur. 1984)
Emotion: young father (study), 2018 r.
rysunek ołówkiem na papierze, 29,5 x 21 cm, sygn.
BOROWSKI Tymek (ur. 1984)
akryl/płótno, 27 x 19 cm
BOROWSKI Tymek (ur. 1984)
akryl, olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'TYMEK BOROWSKI | 2009'
BOROWSKI Tymek (ur. 1984)
Tusz na papierze bezkwasowym, 26 x 21 cm
BOROWSKI Tymek (ur. 1984)
serigrafia, wydruk cyfrowy; 100 x 70 cm
darczyńca: Marcin Wiekierak
BOROWSKI Tymek (ur. 1984)
Study for the Portrait of Anonymous Young Men, 2018
tusz na papierze, 25 x 21 cm
sygnowany na odwrociu
BOROWSKI Tymek (ur. 1984)
Portret Reneta Achmetowa, 2007 r.
akryl/płótno, 81 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'TYMEK BOROWSKI | 2007'
BOROWSKI Tymek (ur. 1984)
technika mieszana/płótno, 90 x 120 cm
BOROWSKI Tymek (ur. 1984)
ceramika szlachetna, malowany podszkliwnie, szkliwo przezroczyste, unikat
wys. 78 cm, średnica 25 cm,
sygn. u dołu: OKO / Malwina Konopacka / 2018 / Teresa / No 7 / TYMEK BOROWSKI
SPRAGNIENI PIĘKNA 2018 / MNW / Przyjaciele
BOROWSKI Tymek (ur. 1984)
Bez tytułu (Jaskinia), 2007 r.
olej/płótno, 45 x 55 cm
BOROWSKI Tymek (ur. 1984)
Portret Kazimiery Szczuki, 2007 r.
olej/płótno, 81 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TYMEK | BOROWSKI | 2007 | "PORTRET | KAZIMIERY | SZCZUKI"'
BOROWSKI Tymek (ur. 1984)
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'TYMEK | BOROWSKI | 2008'
BOROWSKI Tymek (ur. 1984)
Technika: tusz na papierze
Data powstania: 2017
Wymiary: 21 x 26 cm
BOROWSKI Tymek (ur. 1984)
untitled (material world sketches)
tusz chiński, akryl na papierze bezkwasowym, 26 x 21 cm
opisany na odwrociu