1 zł
2 600 000 zł
/3

MAZUŚ Stanisław (ur. 1940, Lublin)

Węgierki – martwa natura ze śliwkami i jabłkami, 2007

olej, tektura, 59 x 50 cm
sygn. p. d.: Mazuś 07

cena wywoławcza: Wykup abonament

O zachodzie

Olej/płótno , 37×49 cm
Sygnowany i datowany p.d.: `S Mazuś 98`

Na miedzy, 1999 r.

Olej/płótno , 36×49 cm
sygnowany i datowany p.d.: `S Mazuś 99`

Peonie, 2018

Olej, płyta
60 x 50 cm

Nastroje Zwierzyńca (1990)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
50x65 cm

W duecie, 2016

olej, płótno, płyta, 40 x 16 cm (w świetle oprawy), 53 x 29 cm (oprawa), sygn. u dołu

Prześwit, 2006 r.

olej, płótno naklejone na płytę, 40 x 50 cm,
sygn. l.d. 2006 Mazuś

Romantyczność

olej na płótnie
97 x 61 cm

Solina, 1990 r.

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. I dat. p.d.: Smazuś 90

KU WOLNOŚCI

Olej na płótnie 39 x 53 cm

Trzciny Mojżesza, 2009

olej na płótnie na płycie HDF
50 x 58 cm

Paprocany, 1989

olej, płyta, 40 x 60 cm,
sygn. l.d.: S. Mazuś 89.
Na odwrocie drukowana naklejka autorska z tekstem długopisem: Stanisław Mazuś / Tytuł: Paprocany / Format: 40 x 60 Technika olej Rok 1989 / Gienkowi K. z wdzięcznością 16. VIII.
1989 Mazuś.

Wspinaczka w Szczyrku. Brzozy na stoku, 2001

olej, płótno naklejone na płytę; 35 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S Mazoś 2001; tytuł l. d.: Wspinaczka w Szczyrku;
Na odwrocie autorska nalepka z tytułem obrazu: Brzozy na stoku

technika własna
50 x 70 cm

Podzielenie

90 x 70 cm
Olej, pótno, 1994 r.

Greckie wzgórza (1992)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno/tektura
35x50 cm

Osty (1995)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
58x72 cm

Zima na Podhalu, 2000 r.

olej/płyta, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: `2000 | S Mazuś`
na odwrociu naklejka autorska z opisem obrazu

/3
liczba obiektów: 41